הסיפור שלנו

הגגרין התחיל מאמנות. קבוצה של יוצרים מתחומים שונים, שהתארגנו על מקום בו יוכלו להציג ביחד אמנות ולארח יוצרים נוספים עם אמירה אחרת; שילוב של גלריה עם מרחב להופעות, מסיבות ומפגשים מפרים. כל זה קרה בחצר פנימית של רחבת מוסכים ומפעלים על הגבול הדרומי של פלורנטין. פייר? מגניב בדיוק כמו שזה נשמע.

בהתחלה היינו קטנים, עם דירת סטודיו וחצר משותפת לשאר העסקים, אבל עם נשמה וחזון ענקיים. הזמן חלף, הקהל גדל בהתמדה וכדי להכיל את כל מי שרצה להיות חלק, בכל פעם צירפנו עוד פיסת שטח וחלל אל המרחב הייחודי שיצרנו.

במקביל גדלה והתרחבה התוכנית האומנותית שלנו. חברנו להפקות מקוריות וליוצרים חדשים ששינו את חיי הלילה של תל אביב ונתנו פנים מרעננות למוזיקת האוונגרד ולסצינת האקסטרים בעיר. כך המשכנו להתפתח, להתרחב ולבעוט, עד שבסוף 2019 נאלצנו לפנות את המתחם האהוב לטובת בנייתו של מגדל מגורים.

צבט לנו קשות, אבל ייאוש? הגזמתם! החלטנו לראות בגזירה הזדמנות להרים את הגגרין אל השלב הבא, למצוא שטח גדול יותר ולהביא אל העיר משהו שהיא עוד לא ראתה. לשם כך פתחנו בקמפיין מימון המונים ואספנו תרומות מציבור הבליינים בעיר, שנכסף לבית חדש.

מאות אנשים טובים נרתמו למשימה, אספו כסף, תרמו חומרי בנייה ואפילו נתנו ברבאק בעבודה פיזית, לבנה-לבנה, כדי לתת גוף ונפש למועדון שעליו כולנו חלמנו. הגגרין החדש קם לתחייה בקיבוץ גלויות 13, בעזרת הקהל האדוק, שלא ויתר עליו.

אז, כשהתחלנו את המסע לא תיארנו שנגיע למה שההגרין נהפך היום.

מקום שמייצר חוויות ומאחד אנשים תחת האהבה המשותפת למוזיקה.

בכל שבוע מתארחים בגגרין די ג'ייז ואומנים מהטובים בארץ ומחו"ל למסיבות שמייצגות ומובילות בכבוד את תרבות חיי הלילה בתל אביב.

הגגרין מספק אירועים ורסטיליים וגם הופעות ממגוון האינדי שקיים בארץ, רוק, ראפ, היפ הופ, מטאל, פאנק וכל מה שאפשר להעלות על הדעת.

כיום

בעולם הדינמי והאינסטנט שבו אנו חיים, רגע אחד אתה הדבר הבא ושניה אחרי זה אתה כבר לא רלוונטי.

המטרה שלנו היא לייצר חוויות על זמניות החקוקות בזכרונות הקהל שלנו בעזרת תוכן מתחדש, איכותי, לא מתפשר ומגוון.

אנחנו צוות מועדון הגגרין, עם ניסיון מעל ל-10 שנים מתמחים בהפקת אירועים מכל הסוגים ובשיתופי פעולה נרחבים.

סוד ההצלחה שלנו טמון בכישרון של המקום לשמר ולהיות בחזית אווירת האנדרגראונד האקסקלוסיבית וברצון להוות במה לפיתוח אירועים מכל הקשת האנושית כדי שכולם יוכלו למצוא את מה שהם מחפשים, אצלנו.

במקום יש 4 חללים בהם הושקעו מחשבה רבה על  מנת שיספקו את החוויה השלמה-

אולם גדול ומרווח, חדר קטן ואינטימי, חצר שהיא החיים שלנו המלאה בצמחייה שאנחנו מטפחים עם כל הלב, וה-NOVA החדש שגם מתפקד בתור מועדון נפרד.

הגגרין תוכנן ונבנה כמתאים להופעות עם שילוב של ציוד סאונד ומערכות הגברה מהמובילות בתחום – ADAMSON line array, VOID acoustics

כל זאת ועוד על מנת לספק רגעים בלתי נשכחים – לאוהבי הלילה, האמנות והחיים.

מחכים לכם פה.